Aplikace pro první pomoc


Umíte správně a efektivně poskytnout první pomoc? Je pravdou, že v dnešní době to zvládá málokdo, a to je poměrně alarmující skutečnost. Ať už jste si jisti více čí méně, pomoci vám může ve vypjatých chvílích, kdy jde o vteřiny, bezplatná aplikace do vašeho mobilního telefonu. Ta je k dispozici na stránkách Červeného kříže.


Aplikace, kterou vydal Červený kříž, je praktickým rádcem, nabízejícím postupy krok za krokem. Součástí jsou dokonce i krátká instruktážní videa. Navíc přímo z aplikace můžete vytočit tísňovou linku, stačí k tomu jediné kliknutí.

Kromě instruktáže k první pomoci zde najdete také velmi praktické rady, jak se chovat v nenadálých situacích. Může jít o povodně, epidemie nebo extrémní meteorologické jevy.

Dozvíte se, jak vyřešit více či méně urgentní situace, například i to, jak nejlépe odstranit přisáté klíště.Aplikaci ke stažení najdete na internetových stránkách www.cervenykriz.eu. Hned první položkou v MENU je První pomoc v mobilu. Na této stránce pak najdete odkazy, kde si lze aplikaci zdarma stáhnout. Je zde verze pro operační systém Android i pro Apple iOS.

Určitě je lepší stáhnout si aplikaci do telefonu zbytečně, než pak litovat, že jsme to neudělali. Bude vás to stát jen malou chvilku času, která může pomoci zachránit život vám nebo někomu dalšímu. Stažení této aplikace ale rozhodně nenahradí absolvování kurzu první pomoci, což je doporučitelné pro každého člověka a umožní i praktický nácvik všech úkonů.

zde je místo pro vaši inzerci

zde je místo pro vaši inzerci

zde je místo pro vaši inzerci

ČLÁNKY O HUBNUTÍ

TAGY

© 2016 Zdravota.cz