Domácí vyhlazování vrásek


Snad každou ženu začínají od určitého věku trápit vrásky. Pokud i vy máte pocit, že je na vašem těle nějaká ta vráska navíc, není nutné panikařit a začít okamžitě navštěvovat drahé salony anebo si kupovat všemožnou kosmetiku. Existuje totiž také celá řada domácích triků, které pomohou vrásky zmírnit a jsou skutečně snadné.


Asi nejznámější babskou radou pro boj proti vráskám je používání olivového oleje. Existují dva způsoby jeho použití proti vráskám, které je ideální kombinovat. Prvním z nich je masáž obličeje. Jednoduše si na prsty nanesete malé množství oleje a budete si masírovat místa, kde vás trápí vrásky. Vaše pleť bude hebčí a více vypnutá. Nejlepší je spojit to s každodenním vypitím asi pětiny skleničky olivového oleje, který pomůže vyživit vaši pleť zevnitř a zmírnit příznaky přibývajícího věku. Olivový olej se dá nahradit například kokosovým olejem, který má podobné účinky.


Pro zdravý vzhled pleti je důležitý také správný pitný režim. Dostatek tekutin pomáhá vyplavovat toxiny z organizmu, zpomaluje vznik vrásek a pomáhá k celkově zdravějšímu vzhledu, kůže se zdá vypnutější a vrásky mizí.


Pro zmírnění anebo vyhlazení vrásek je možné udělat si také pleťovou masku ze zakysané smetany anebo jogurtu. Stačí si jednu z ingrediencí (ideálně smíchanou s olivovým anebo kokosovým olejem) nanést na 10 až 15 minut na obličej, poté jej omýt teplou vodou a chvilku lehce masírovat. Uvidíte, že vaše pleť bude vypnutější a také se zpomalí vznik dalších vrásek.

Nezapomínejte na to, že pro celkově zdravý vzhled je důležitý také dostatek pohybu a co nejméně stresu.

zde je místo pro vaši inzerci

zde je místo pro vaši inzerci

zde je místo pro vaši inzerci

ČLÁNKY O HUBNUTÍ

TAGY

© 2016 Zdravota.cz