Krvavý úplněk 28.9.2015


Možná už jste slyšeli něco o tom, že v pondělí 28.9. brzy ráno, ještě před východem slunce, nebo přesněji, ve čtyři hodiny a jednapadesát minut, se bude na obloze dít něco zvláštního. Nejen, že v tento den budeme slavit svátek patrona naší země, Svatého Václava a nejen že bude zrovna úplněk. Dojde i k zatmění měsíce a astrologové dokonce slibují, že měsíc bude i ve své nejlepší možné formě, bude to takzvaný „super moon", což znamená, že bude opravdu jasný a velký. Kromě toho všeho bude tento úplněk krásně červený!

Co to pro nás znamená?

Brzké vstávání! A to proto, že tentokrát bude úplněk opravdu výjimečný a určitě stojí za to se na něj podívat. Jak už je výše psáno, krvavý měsíc, který je ještě k tomu v úplňku je totiž opravdu vzácností. Takže pokud nevěříte na sílu, kterou tento úplněk na naše životy má, určitě si alespoň užijete to, jak krásný bude. Navíc naposledy byl super úplněk společně s krvavým měsícem v roce 1982 a další bude až za 18 let!


Co se bude dít?

Období okolo krvavého super úplňku je vnímáno jako období očisty, a skutečného vnímání pravdy, proto se nebojte zaměřit se na sebe a klidně celý svátek přemýšlejte, rozjímejte, dumejte a meditujte, máte volno! Krvavý super úplněk bude časem k vyvrcholení rozhodovacích procesů a obdobím, které nastolí změny na dlouho dopředu.


Proč v nás vyvolává obavy?

Tento jev je vzácný a tetráda krvavých úplňků byla v minulosti skutečně doprovázena událostmi velkého vlivu jako například v roce 1493 kdy došlo k vyhnání Židů ze Španělska, nebo podruhé kdy byl založen stát Izraele, či potřetí, kdy začala šestidenní arabsko-izraelská válka. Tyto obavy ještě umocňují někteří křesťané, kteří na základě pasáže z Bible předpovídají při krvavém úplňku strašlivou událost nebo konec světa.


Co můžeme udělat pro své zdraví?

Určitě víte, že úplňky samotné jsou jako stvořené pro očistu těla. Zkuste proto držet půst – myslíme ale půst, ne hladovku, vyvarujte se jen některým druhům potravin a soustřeďte se hlavně na sezónní ovoce a zeleninu, příkladem mohou být jablka a mrkvičky, ze kterých si můžete připravit skvělou domácí šťávu anebo zdravou sezónní snídani – nastrouhanou mrkev a jablko oslaďte lžící medu a posypte skořicí, můžete přidat ořechy a máte to! Rozhodně pijte více čisté vody a meditujte. Můžete si zastřihnout konečky a vyživit vlasy maskou, takové rituály mají v době úplňku silný vliv.


Hlavně však doporučujeme si nastavit budík, a užít si výjimečnou podívanou!

zde je místo pro vaši inzerci

zde je místo pro vaši inzerci

zde je místo pro vaši inzerci

ČLÁNKY O HUBNUTÍ

TAGY

© 2016 Zdravota.cz