5 rychlých tipů pro krásné ruce

18.10.2015

 

Ruce jsou každý den všem na očích, a to ve všech možných, leckdy i důležitých situacích. Dokážou zkazit celkový dojem, i ho výrazně vylepšit. Přečtěte si, jak co nejrychleji a nejpohodlněji docílit upraveného vzhledu rukou.

 

1. Odlakujte starý lak a ostříhejte nehty do požadovaného tvaru. Pokud se vám chce, lehce zapilujte, aby byl výsledek preciznější.

 

2. Vezměte jakýkoliv peeling, pleťový, tělový, nebo podomácku vyrobený, naneste ho na ruce a provádějte podobné pohyby, jako když si je myjete mýdlem, ale trochu déle a jemněji.

 

3. Naneste na ruce tenkou vrstvu výživného krému. Nevynechte ani nehty, tam ho dejte trochu více.

 

4. Opatrně odstraňte přerostlou kůžičku tam, kde je třeba.

 

5. Odlakujte z nehtů mastnotu a naneste lak. Je pravda, že pokud si dáte tu práci a nanesete poctivě podlak, dvě vrstvy barvy a nadlak, vydrží vám manikúra podstatně déle, ale někdy na to není čas. Pokud ho zrovna nemáte, dejte dvě tenké vrstvy barvy a přes ní urychlovač schnutí (ten velice doporučujeme! Je to výborná vychytávka, zacelí povrch, vyrovná drobné nerovnosti a udělá celý nános nárazu odolný, protože má zvláštní flexibilní konzistenci, když zasychá, která vyrovná každý drobný nově vzniklý šrám). Při koupi barevného laku je dobré koukat na konzistenci, řidší laky se lépe lakují a déle drží. Není třeba investovat do závratně drahých laků (i když ty vypadají o něco lépe), už za padesát korun se dá v drogerii koupit skvělý lak.

 

TIP PRO KAŽDÝ DEN: Krémujte ruce tak často, jak to půjde, vždy v tenké vrstvě. Pokud ale nemáte čas, tak alespoň jednou denně, a to před spaním. Ideální je výživný, hutnější krém v tlustší vrstvě. Nic nezkazíte modrou indulonou, ale skvělé je také bambucké máslo nebo kokosový olej.

Please reload

zde je místo pro vaši inzerci

zde je místo pro vaši inzerci

Please reload

Please reload

zde je místo pro vaši inzerci