Teplá voda se skořicí, citronem a medem


Chcete shodit nadbytečná kila, nastartovat svůj metabolismus, podpořit imunitu a cítit se prostě lépe? Nemusíte sahat po drahých přípravcích nebo shánět nějaké exotické suroviny. Vše, co vašemu tělu může prospět, najdete doma.


Vynikajícím nápojem je teplá voda s medem, citrónem a skořicí. Tyto suroviny má doma snad každý, a pokud ne, seženete je v potravinách. Med je samozřejmě dobré kupovat přímo od včelaře a nenechat se „nachytat" na různé náhražky, kterých jsou supermarkety plné. Pokud ale čtete pečlivě etikety, můžete pravý med sehnat i v běžném obchodě. Med se nesmí dávat do příliš horké vody, ztratil by své cenné složky. Přidejte jej až při teplotě, při které jste schopni nápoj bez problémů pít. Síla medu je mocná, obzvláště ve spojení se skořicí. Pokud jste zvyklí na lačno pít vodu s citronem, zkuste do ní přidat i tyto dvě složky. Nastartujete svůj metabolismus a podpoříte hubnutí. Med a skořice obsahují látky usnadňující shazování nadbytečných kil. Samozřejmě to nejde bez vhodné životosprávy a dostatku pohybu.


Med je nápomocný při trávení a při jeho zpracování není v těle narušen metabolismus tuků a cholesterolu, na rozdíl od běžného cukru. Skořice reguluje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Pomáhá při cukrovce a obezitě.


Vypijte každé ráno na lačno nápoj, který vyrobíte jednoduše vmícháním lžičky medu, lžičky, skořice a trochy citronové šťávy v šálku horké vody. Pokud se o vás pokouší chřipka, zkuste pít tento nápoj během dne každé dvě hodiny. Přidat můžete ještě zázvor. Podpoříte svou imunitu a vaše tělo se s „bacily" vypořádá mnohem snadněji.

zde je místo pro vaši inzerci

zde je místo pro vaši inzerci

zde je místo pro vaši inzerci

ČLÁNKY O HUBNUTÍ

TAGY

© 2016 Zdravota.cz