Jednoduché tipy modelek pro vaší krásu


Obecné rady všech modelek na to, jak být krásná, zdravá a spokojená by se daly shrnout do jedné věty, a vsadím se, že tato pravidla ve skutečnosti všichni známe: pít hodně vody, pravidelně se hýbat, zdravě jíst, důkladně se odličovat, dopřávat si hodně spánku a přistupovat k životu pozitivně, s úsměvem. Nás ale dnes zajímají osobní triky a vychytávky, které nejsou až tak obecně známé a například rady, které modelkám předaly jejich maminky a babičky.


Lžičky v mrazáku

Jedním takovým trikem je uchovávat dvě kuchyňské lžíce v mrazáku, tento tip je skvělý, pokud bojujete s kruhy pod očima či s opuchlostí v očním okolí. Studené lžičky přiložíte na víčka nebo pod oči, a za chvíli opuchlost opadne a vy budete vypadat mnohem odpočatěji.


Přírodní oleje

Spousta krásek spoléhá na to, že ty nejlepší produkty, alespoň co se týká péče o tělo, najdeme v přírodě. Asi nejčastěji skloňovaným pomocníkem je kokosový olej, který si ženy mažou na suchá místa na kůži, nebo kterým vyplachují ústní dutinu nejen pro bělejší zuby, ale i pro neutralizaci dechu.


Zelené džusy

Karolína Kurková, jedna z našich nejznámějších modelek, spoléhá na zelené džusy, které doma se svým synem vyrábějí, a které mají moc rádi. Výborně chutnají a navíc omezí tendenci ošizovat se o každodenní příjem zeleniny a o cenné látky, které naše tělo potřebuje. Jejich oblíbenou ingrediencí je například čerstvý špenát.


Nebát se stáří

Mirandy Kerr, slavné modelky z Victoria's Secret, se v jednom rozhovoru ptali na stáří. Podle ní není třeba se stáří bát, je třeba pouze umět stárnou s elegancí a přijmout s radostí každou novou vrásku. Ostatně stárnutí je přirozený proces nikdo nemládne, tvrdí Miranda.


Jablečný ocet

V kuchyňské polici každé úspěšné modelky nesmí chybět ani jablečný ocet, velice univerzální, víceúčelový produkt který se dá, samozřejmě ředěný, použít na mastící se vlasy, jako tonikum na pleť, či jako tělo pročisťující panák.


Pivní přeliv

Možná se k vám váš partner bude mít ještě víc, když budete své vlasy po běžném mytí masírovat ještě vychlazenou desítkou. Tulit se k vám bude možná pro to, že vám vlasy budou vonět jako jeho oblíbený nápoj, ale také proto, že budou nádherně lesklé a hebké na dotek.


Trocha lesku

Tvář nádherně vymodeluje tvářenka s kapkou zlatého shimmeru, rozjasňovač nebo i jen trochu mastnějšího balzámu na rty, který nanesete na vrcholy lícních kostí.

Ochrana

Nejdůležitější ze všeho je dbát na každodenní ochranu před UV paprsky. Denní krém s SPF 20 nebo 30 je ideální volbou a jakmile začne svítit sluníčko, nezapomínejte doma sluneční brýle. Ochrání zrak a navíc nebudete tolik mhouřit oči.

zde je místo pro vaši inzerci

zde je místo pro vaši inzerci

zde je místo pro vaši inzerci

ČLÁNKY O HUBNUTÍ

TAGY

© 2016 Zdravota.cz