Přímo za čumákem: 2. charitativní pochod pro opuštěná zvířata


Charitativní pochod, pořádaný na pomoc opuštěným a týraným zvířatům, se už podruhé uskuteční v Praze. Chcete podpořit útulky touto netradiční cestou? Není nic snazšího než se zúčastnit, třeba i s vaším psem nebo celou rodinou.


Pochod se koná 16. 4. 2016 od 11 hodin v Kunratickém lese. Sraz je před restaurací U Krále Václava IV.

Akce je určena především pro majitele psů, ale účastnit se může kdokoliv. Vezměte s sebou nejen své čtyřnohé kamarády, ale i dvounohé přátele, známé a rodinu. Podmínkou je, aby pejsek měl věk minimálně 4 měsíce, měl platná očkování a byl klinicky zdráv. Nesmí jít samozřejmě o hárající fenku.


Trase je dlouhá 6,5 km, vede po obvodu Kunratického lesa a nejde o nic náročného. Celou dobu půjdete či poběžíte po asfaltových cestách, většinou po rovině. Není problém pochod absolvovat s kočárkem a malými dětmi. Rychlou chůzí se dá tato vzdálenost urazit z hodinu, o rychlost zde ale rozhodně nejde.


Pokud chcete běžet se psem, můžete si na místě zapůjčit speciální postroj pro tento účel. Nebude chybět poradenství, jak začít se psem běhat. Pokud nemáte svého pejska, je zde jedinečná možnost zapůjčit si na pochod na místě pejska z útulku, který vám bude vybrán a doporučen pracovníky útulků. Možná, že se díky tomu někomu zalíbí a dostane šanci na nový domov.


Na trase bude 10 stanovišť s otázkami z říše zvířat. Pokud je správně odpovíte, v cíli obdržíte odměnu. Navíc zde každý účastník získá upomínkový předmět a malé občerstvení.


Charitativní startovné činí 150 Kč, děti do 15 let mají účast zdarma. Přispět můžete i vyšší částkou, záleží jen na vás. Peníze jdou na konto PESOS o.p.s., navíc 10% z celkové vybrané částky získá zvolený útulek, pro který můžete hlasovat při registraci.


Jak se přihlásit?


Přijďte přímo na místo konání pochodu a zaregistrujte na místě, a to od 11 hodin. Pochod probíhá od 11 do 13 hodin. Další možností je online registrace se zaplacením částky převodem na účet.


Veškeré potřebné informace získáte na webu http://primozacumakem.cz/ nebo na Facebookové stránce této události.

zde je místo pro vaši inzerci

zde je místo pro vaši inzerci

zde je místo pro vaši inzerci

ČLÁNKY O HUBNUTÍ

TAGY

© 2016 Zdravota.cz