"Musthaves" letošního léta


V letních měsících toho zas tak moc nepotřebujeme, vlastně čím méně toho s sebou na pláž taháme, tím lépe! Ale s každou novou sezónou se na pultech v parfumeriích a drogeriích objeví něco, co rozhodně stojí za to si pořídit. Tak co si zabalit do tašky letos ?


Cushion make-up


Chcete-li dokonale vypadající pleť, ale nechce se vám „plácat“ na sebe tunu líčidel, rozhodně zainvestujte do houbičkového make-upu, se kterým docílíte přirozeného, ale přesto dokonalého vzhledu. Tzv. „cushion make-upy“ jsou perfektní, protože můžete korigovat, kde chcete jen sjednotit pleť a kde naopak chcete make-up navrstvit tak, aby více kryl, navíc jsou tyto make-upu velice skladné a tak se s nimi skvěle cestuje!


Balzám na rty


Tento produkt jde většinou na dračku v zimních měsících, kdy nás trápí popraskané a suché rty. Ale stejně tak, jako nanášíme opalovací krém na celé tělo bychom ho měli nanášet i na rty, nechcete-li však chodit po pláži s bílými rty od krému, doporučuju pořídit si tyčinku na rty se silnějším SPF faktorem, díky které budou vaše rty navíc vypadat šťavnatější a plnější.


Tělový gel


Je velice důležité mazat tělo hydratačními krémy po celý rok, ale v létě většina lidí nesnáší to čekání, než se krém vsákne a navíc ten lepivý pocit ještě umocněný nesnesitelným horkem! Tentokrát zkuste do své tašky přibalit tělový hydratační gel, který se snadno rozetře, nelepí a navíc vás příjemně osvěží.


Zmizík na make-up


Make-up eraser neboli odličovací žínka vám v létě nesmírně usnadní balení! Nemusíte s sebou tahat zvláštní balíček vatových tampónků, není třeba balit půllitrovou lahvičku odličovacích produktů, tato žínka prostě dokáže odstranit veškerý make-up, stačí ji namočit obyčejnou vodou a líčidla z pleti stáhnout.


Všestranný olej


Oleje jsou sice v kurzu už nějakou tu sezónu, ale má to svůj důvod. Můžete je používat do vlasů kvůli lepšímu rozčesávání plážového rozcuchu plného soli, na pleť, aby se krásně leskla, ale hlavně, aby dostala svou výživu a aby se navrátila zpět její pružnost, a také na celé tělo, jako péči po opalování. Některé oleje fungují jako perfektní odličovač a některé zase můžete smíchat s pískem a udělat si tak dokonalý letní peeling. Olej vám prostě nesmí chybět!

zde je místo pro vaši inzerci

zde je místo pro vaši inzerci

zde je místo pro vaši inzerci

ČLÁNKY O HUBNUTÍ

TAGY

© 2016 Zdravota.cz